پیچ های کاربردی

پیچ های کاربردی | تولید پیچ استاندارد DIN کشور آلمان ـ کارخانه آلیاژ پیچ ایرانیان تولید کننده انواع پیچ و مهره با استاندارد DIN کشور آلمان

از کاربر مهم پیچ و مهره میتوان به موارد زیر اشاره کرد . کاربرد پیچ و مهره در صنعت ساختمان شامل اسکلت فلزی پیچ و مهره ای و سازه فلزی پیچ و مهره ، سازه فضایی و سازه سبک می باشد . پیچ و مهره  پر کاربرد در اسکلت فلزی شامل پیچ و مهره  فولادی گرید 8.8 و 10.9 با استاندارد DIN 931 – DIN 933 – DIN 934 , پیچ و مهره HV در استاندارد DIN 6914 – DIN 6915 و واشر فولادی در استاندارد DIN 6916 است .

 امروزه این نوع پیچ و مهره  در صنعت از کاربرد بالایی برخوردار می باشد . از دیگر کاربرد پیچ و مهره صنعت ساختمان می توان به بولت صفحه ستون که به آن انکر بولت می گویند که به صورت L شکل می باشد را می توان نام برد . پیچ و مهره در کابینت و درب و پنجره ها و ... در صنعت ساختمان پر کاربرد می باشد یکی از پر کاربردترین پیچ و مهره  ، پیچ و مهره سازه  فضایی می باشد که شرکت آلیاژ پیچ ایرانیان توانایی تولید این محصولات را در حجم انبوه دارا میباشد . پیچ و مهره صنعت نفت و گاز،  پتروشیمی از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد که با نام پیچ و مهره شرکت نفتی شناخته شده اند . پیچ و مهره  پر کاربرد در صنعت نفت و گاز، پتروشیمی شامل استاد بولت با استاندارد A193 گریدهای B8 – B8M – B7 – B7M- L7 – L7Mو 55437550و ... میباشد که به همراه مهره با استاندارد A194 در گرید 2H و 2HMو مهره گرید است که در تجهیزات خطوط لوله و شیرآلات و لوله و اتصالات سر چاهی مورد استفاده میشود . مهره و واشر  مورد استفاده در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از ارتفاع بلندتر نسبت به مهره معمولی برخوردار می باشند . این پیچ و مهره ها با نوع پوشش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . که شامل پوشش گالوانیزه گرم و پوشش روی نیکل و پوشش تفلون و ... کاربرد دارد . هر یک از این پوشش ها مقاومت پیچ و مهره را در مقابل سرما و گرما و رطوبت و حرارت بالا میبرد و از اهمیت بالایی برخوردار می باشند . شرکت آلیاژ پیچ ایرانیان با استفاده از پرسنل با تجربه ، توانایی تولید پیچ و مهره  شرکت نفتی را بر اساس تقاضای کارفرمایان محترم را دارد . پیچ و مهره در صنعت آب و فاضلاب نسبت به صنعت نفت و گاز پتروشیمی دارای تفاوت هایی می باشند . البته ظاهراً پیچ و مهره های مصرفی در صنعت آب و فاضلاب با صنعت نفت و گاز و پترو شیمی شباهت دارند با این تفاوت که در این صنف پیچ و مهره از گرید و سختی پایین تری استفاده می شود و چیزی که مورد اهمیت می باشد نوع پوشش آن است . چون پیچ و مهره ها در معرض رطوبت می باشد 

 کارخانه آلیاژ پیچ ایرانیان تولید کننده پیچ و مهره با استاندارد DIN کشور آلمان در تهران آماده تولید انواع پیچ و مهره طبق استاندارد DIN کشور آلمان می باشد. 

کاربردهای پیچ شش گوش:
پیچ شش گوش امروزه کاربردهای فراوانی در زمینه های صنعتی و ساختمانی دارد از جمله:

• پتروشیمی

• صنایع نفت و گاز

• صنعت ساختمان (ساخت سوله، اسکلت فلزی، پل، ساختمان ها و سازه های بزرگ و ...)

• اتصلات انواع ماشین آلات (راهسازی، کشاورزی، تزریق و ...)

• صنعت آب و فاضلاب

کاربردهای این پیچ ها امروزه در صنعت بسیار گسترده است بطوری که برای مثال در بسیاری از سازه های فلزی بزرگ، استادیوم های ورزشی و همچنین ساختمان های بلند و آسمانخراش ها از آنها استفاده می شود.

 آلیاژ پیچ ایرانیان تولید کننده انواع پیچ و مهره طبق استاندارد DIN کشور آلمان